Деякими ЗМІ активно поширюється маніпулятивна інформація, яка містить ознаки відвертої фейковості. Про начебто суттєве збільшення охоронних заходів на території лікувального закладу “Феофанія”, зрозуміло, що це не відповідає дійсності.
Охорона Президента України під час його перебування у лікарні «Феофанія», а також загальні охоронні заходи здійснюються відповідно до потреб та в рамках виключно чинного законодавства. Військовослужбовці Управління державної охорони України, діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України.
Крім того, додамо, що наразі у лікарні «Феофанія», як в інших спеціалізованих клініках, частково змінено режим відвідування. Так, в окремі корпуси не впускають відвідувачів через те, що там проходять лікування люди, які захворіли на коронавірусну інфекцію. Це є обов’язковим нормативним критерієм для обмеження відвідувань.
Просимо враховувати вищезазначене та не поширювати завідомо недостовірну інформацію.
Зазначимо, що охоронні заходи в лікарні «Феофанія» ніяк не впливають на діяльність медичного закладу, лікарня працює повністю в штатному режимі.

Інформація щодо охорони Президента України в лікарні "Феофанія"