З 17 по 19 липня у Черкасах проходив XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Bodyguard». За перемогу змагалися команди тілоохоронців з охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб України, Молдови та Румунії. Також були присутні представники Литовської Республіки, Народної Республіки Бангладеш та Республіки Азербайджан.
Під час урочистого відкриття Чемпіонатів, на Соборній площі міста Черкаси, показовими виступами порадували глядачів театр козацького бою «Січові козаки», спецпідрозділ УДО України «Булат», автошкола контраварійної підготовки «Альфа Щит», яка продемонструвала шоу екстремального водіння.
Протягом трьох днів змагань спортсмени вели безкомпромісну боротьбу змагаючись у різних видах багатоборств. У перший день турніру учасники демонстрували свою майстерність під час пішого супроводу особи, яка охороняється, та прийоми рукопашного бою. Наступного дня на тілоохоронців чекав один із найважливіших етапів Чемпіонату, де учасники долали смугу перешкод на автомобілі з прийомами екстремального кермування та шукали вибухові пристрої у транспортних засобах.
І вже на завершальному етапі боротьби, визначали кращих у стрільбі під час пішого супроводу, з автомобіля та з різних положень.
За результатами запеклої боротьби перше місце на Чемпіонаті України виборола команда особистих охорон УДО України, друге – команда охорони об’єктів УДО України, а почесне третє дісталося команді спецпідрозділу «Булат» УДО України.
Перемогу на Чемпіонаті світу здобула команда Департаменту особистих охорон УДО України, друге місце посіла команда Республіки Молдови, а почесне третє завоювала команда Республіки Румунії.
Довідково. У 2001 році новий вид спорту – багатоборство тілоохоронців, був зареєстрований у Міністерстві юстиції України, а Держкомспорт України затвердив правила змагань і ввів його в єдину спортивну класифікацію. Тілоохоронці вперше стали одержувати спортивні розряди, звання майстрів спорту України й майстрів спорту України міжнародного класу.