Днями начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь та перший заступник начальника Управління Вячеслав Штучний провели робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Литовська Республіка своїми діями та заявами демонструє чітку й незмінну позицію щодо територіальної цілісності України. Саме Литва однією з перших прийшла на допомогу Україні з початком військових дій в Донецькій та Луганській областях і продовжує всебічно підтримувати Україну у протидії російській агресії та сприяти євроінтеграційним процесам і входженню України в НАТО.

Під час перемовин сторони обговорили стан двостороннього співробітництва та домовилися посилити співпрацю з обміну досвідом, зокрема, щодо проведення спільних навчань та тренінгів з професійної підготовки особового складу безпекових структур. Окрему увагу було зосереджено на реформуванні українського охоронного відомства відповідно до стандартів НАТО, адже Литовська Республіка активно підтримує процес євроінтеграції України та сприяє наданню Україні Плану дій щодо членства в НАТО.
Керівництво Управління державної охорони подякувало Вальдемарасу Сарапінасу за сталу підтримку та тісну взаємодію під час організації охоронних заходів як в Україні, так і у Литві.

Литовська Республіка - перспективний і незмінний партнер України