Сьогодні, 14 жовтня, у Києві, в Маріїнському палаці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Участь в яких взяли керівництво держави, Уряду, Верховної Ради України та представники силових відомств України.

У своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський привітав із Днем захисника України.

«Сьогодні для кожного українця надзвичайно важливий та дійсно великий день – День захисника України. День відважних та незламних, день мужніх та непереможних. День тих, завдяки кому ми знаходимося на своїй землі, під своїми синьо-жовтими прапорами, у своїй вільній та незалежній Україні. День тих, хто впродовж століть боронив нашу землю. А у 2014 році захистив Україну від російської агресії. І продовжує захищати сьогодні», – наголосив Президент України.

Присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Військовослужбовці Управління державної охорони України забезпечили безпеку посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона під час урочистостей з нагоди Дня захисника України, які відбулися у Києві, в Маріїнському палаці.

В рамках заходу, відбулося складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна та присвоєнні почесних найменувань бойовим військовим частинам.