Сьогодні відбулась Онлайн Конференція Асоціації Служб Особистих Охорон 2020 (англ. – Virtual APPS – Conference 2020). Учасниками Конференції стали близько 50-ти відомств з усіх куточків світу, які здійснюють охорону вищих посадових осіб. Україну представляв перший заступник начальника Управління Вячеслав Штучний. Серед основних доповідачів були представники охоронних відомств Німеччини, Канади, Великої Британії, Нідерландів, Південної Кореї та Румунії. Дискусії велись за темами: «Міжнародна взаємодія у сфері особистої охорони», «Протидія БПЛА», «Навчання та підготовка особистих охоронців», «Оцінка загроз» та «Вплив пандемії коронавірусу на особисту охорону у світі». За результатами Конференції було досягнено домовленості активізувати взаємодію у робочих группах за вищезазначеними темами та вести підготовку до участі у 17-й Конференції Асоціації Служб Особистих Охорон, яка пройде у жовтні 2021 року у Португалії.

Управління щиро вдячне Голові Асоціації Служб Особистих Охорон Стеффану Руссу, усім організаторам та членам Асоціації за надану можливість взяти участь в Онлайн Конференції та обговорити актуальні питання у сфері безпеки та охорони.

Онлайн конференція Асоціації Служб Особистих Охорон 2020Онлайн конференція Асоціації Служб Особистих Охорон 2020Онлайн конференція Асоціації Служб Особистих Охорон 2020