Пошук

Титульна сторінка
Головне

 

 

 

 

 

 

НА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ КАНАЛІ ОБГОВОРЮВАЛИСЬ АКТУАЛЬНІ ТЕМИ З ДІЯЛЬНОСТІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

6 квітня р.ц. в ефірі телеканалу «Інтер» виступив Начальник Управління державної охорони України. Серед тем, які обговорювалися під час програми були питання відмови від державної охорони екс-президента Віктора Януковича, охорони кандидатів у президенти, проїзду кортежів під час здійснення охоронних заходів та інші моменти, які перебувають у центрі уваги громадськості.

переглянути відео »»

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ УДО УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

Управлінням державної охорони України видано наказ про передислокацію до міста Києва до 10 квітня 2014 року регіонального підрозділу - Департаменту охорони в Автономній Республіці Крим.

Особовий склад, який дислокований в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, розпочинає передислокацію до м. Києва.

Військовослужбовці та працівники, які передислоковуються з території автономії, прибувши до Києва доповідають директору Департаменту роботи з особовим складом.

 

ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ С.ШАПОРТОВА З ПОСАДИ ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ - ДИРЕКТОРА ДО В АРК УДО УКРАЇНИ

Указом № 379/2014 від 4 квітня 2014 року виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив з посади заступника начальника Управління - директора Департаменту охорони в Автономній Республіці Крим Управління державної охорони України Станіслава  Шапортова.

Указ, опубліковано на офіційному сайті глави держави.

 

ЧЕМПІОНАТ УДО УКРАЇНИ З ШАХІВ

26-27 березня ц.р. відбувся Чемпіонат з шахів серед співробітників Управління державної охорони України. У ньому брали участь одинадцять команд, по два учасники кожна. Змагання скадалось з двох турів. Перший – гра серед військовослужбовців у командах, які заздалегідь були визначені жеребкуванням. Другий – фінальні змагання між переможцями. Гравці, які набирали найбільше очок у першому турі, виходили у фінал, де і змагалися за перші місця.

деталі »»»

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА І КОЛЕГІЇ УДО УКРАЇНИ

ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

Шановні колеги! Наші кримські співвітчизники!

Ви, військовослужбовці державного правоохоронного органу спеціального призначенння виявили себе гідними Громадянами - представниками великої європейської нації, яка засуджує сепаратизм, вміє давати гідну відсіч цивілізованими методами. Ви не піддаєтеся залякуванням і психологічному тиску, демонструєте розсудливість, впевненість і витримку, продовжуєте виконувати службові завдання, не допускаючи будь-яких приводів до агресивних дій та провокацій, чим і руйнуєте плани окупантів.

Щиро дякуємо вам за віддане служіння українському народові, за сумлінне й професійне виконання службових обов’язків, за принциповість і порядність, вірність та патріотизм.

Висловлюємо особливу подяку вашим близьким за душевну підтримку і розуміння вашої відсутності в колі рідних, якщо того вимагають інтереси держави.

У зв'язку з надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в регіоні звертаємося до вас – зберігайте спокій, будьте рішучими і впевнено  відстоюйте інтереси української державності. Крим був, є та буде у складі України. Вся світова спільнота не визнає анексію, яка порушує загальновизнані принципи співжиття держав та фундаментальні норми міжнародного права.

Всі ви є синами і доньками вільної України, її надія і опора. Запевняємо – ми один колектив, ви наші колеги й друзі, які не залишаться  сам  на  сам із проблемами у тяжкі часи.  

Сила, мужність, доблесть, вірність обов`язку об`єднують і надихають нас. Ми - український народ, якою б важкою і тривалою не була боротьба за звільнення Криму, разом з вами ми переможемо.

Начальник Управління державної охорони України

Валерій ГЕЛЕТЕЙ

 

 

 

 

 

                                                                                                                                1…2

 Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти Увійти
Забули пароль Забули пароль
Реєстрація Реєстрація

При використанні фото- та текстових матеріалів сайту посилання на www.do.gov.ua є обов'язковим