УДО України

 

Оголошення про проведення конкурсу

Травень
23

1. Замовник та головний розпорядник коштів: Управління державної охорони України.
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037478
1.3. Місцезнаходження: 01024, м. Київ-24, вул. Богомольця, 8.
1.4. Посадова особа замовника для зв’язку з учасниками: Маслоїд Захар Васильович, м. Київ, вул. Садова, 1/14, тел. (044) 253-71-32
2. Фінансування закупівлі:
2.1.Джерело фінансування закупівлі: Державний бюджет України
2.2. Розмір бюджетного призначення за кошторисом: 40 000 000 (сорок мільйонів) грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ.

ДолученняРозмір
dokumentaciya_konkursnyh_torgiv_zhytlo_2017.pdf15.62 МБ

КОМАНДИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ ТА ТРЕТЄ МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

Травень
23

З 19 по 22 травня в Чернівцях відбувся XX Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців.

За перемогу і звання чемпіонів боролися двадцять п’ять  команд бодігардів з таких силових відомств як Управління державної охорони України,  Національна поліція охорони, Національна гвардія України, Національне антикорупційне бюро України та інші.

МІЖНАРОДНІ ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З КОНТРСНАЙПЕРСКОЇ ТЕМАТИКИ

Травень
22

З 17 по 19 травня 2017 року у Києві, в рамках Протоколу про співробітництво в галузі професійної підготовки кадрів Управління державної охорони України, відбулись Міжнародні тактичні навчання з контрснайперскої тематики. У тренінгу взяли участь команди професіоналів із служб державної охорони Грузії, Молдови, Румунії, Болгарії та України.

ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ В УКРАЇНІ 1937-1941 РОКІВ

Травень
21

21 травня − День пам`яті жертв політичних репресій в Україні 1937-1941 років. У церемонії покладання квітів і вінків до пам’ятника жертв репресій у історико-меморіальниому заповіднику "Биківнянські могили" взяли участь- Президент України Петро Порошенко, міжнародні дипломати, духовенство, представники силових відомств.

Військовослужбовці Управління державної охорони України забезпечували безпеку посадових осіб щодо яких здійснюється державна охорона, під час загальнодержавних заходів присвячених до Дня пам`яті жертв політичних репресій в Україні 1937-1941 років.

Шановні колеги!

Травень
20

Щиро вітаю учасників та організаторів з відкриттям і проведенням ХХ відкритого Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.

Стародавня та гостинна столиця Буковини, місто Чернівці, приймає спортивне свято мужніх, сміливих, самовідданих людей, постійно готових у будь-яку хвилину виконати доручені їм складні та відповідальні завдання. 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

Травень
15

Міжнародний день сім’ї − свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов і повагу рідних людей. Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона для кожного з нас є опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння.

У сім’ї формується характер людини, її світогляд, моральні якості. Саме в родинному колі ми усвідомлюємо свою значимість і неповторність, набираємося сил та натхнення. Усе своє свідоме життя ми подумки повертаємося у сім’ю, до своїх рідних і близьких, згадуємо їх поради та добрі слова.

З ДНЕМ МАТЕРІ!

Травень
14

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері.
Неможливо в усій повноті оцінити роль матері у суспільстві, оскільки вона є продовжувачем роду людського, вона для нас усіх є найдорожчою та найближчою людиною. Від Вас, матерів, у великій мірі залежить, якими виростуть наші діти, а отже, яким буде майбутнє нашої України. Ваші ласка, доброта й терпіння бережуть українську націю.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ З ВІДЗНАЧЕННЯ 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ

Травень
09

8 травня Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко у День пам'яті та примирення взяв участь у відкритті фотовиставки «Четверте покоління», яка розміщена на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Президентське подружжя оглянуло виставку та поспілкувалось із військовими, світлини яких представлені в експозиції.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Травень
09

Прийміть щирі вітання з нагоди 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Низько вклоняємося  подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, врятував світ від нацистського поневолення.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

Травень
08

Понад сімдесят років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від фашизму.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України. Подвиг тих воїнів гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

Сторінки

Підписатися на Управління державної охорони України RSS