Начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь разом із першим заступником начальника Управління Вячеславом Штучним провели робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсеном та з Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Данія в Україні Феліксом Еббестадом.

Під час робочого візиту іноземна делегація відвідала Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де гості ознайомились зі структурою – діяльністю навчального закладу. Керівництво Управління запросили Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Данія в Україні Фелікса Еббестада провести заняття в Інституті УДО України для офіцерського складу.

В Управлінні державної охорони України приділяють значну увагу міжнародному співробітництву та налагодженню партнерських відносин з різними міжнародними організаціями з метою підготовки високопрофесійних кадрів в галузі безпеки та охорони.
Крім того, у ході перемовин сторони зосередили увагу на важливості вдосконалення і розширення двостороннього співробітництва у сфері забезпечення безпеки посадових осіб та органів державної влади. Також учасники обговорили питання щодо обміну досвідом у ході проведення спільних навчань та тренінгів з професійної підготовки особового складу безпекових структур.

У свою чергу, представники домовились про підготовку й реалізацію проєкту Меморандуму про подальшу співпрацю.

Україна — Данія: вивчення та впровадження зарубіжного досвіду у сфері безпеки та охорони