Відбувся II етап Кубку Управління державної охорони України з практичної стрільби серед військовослужбовців, участь в якому взяли 22 команди. Учасники виконували вправи з практичної стрільби з пістолет-кулемета по паперовим та металевим мішеням з різних відстаней, положень та в русі згідно правил Федерації практичної стрільби України.

За результатами турніру перемогу здобула команда підрозділу посилення охорони  (2 склад), друге та третє місце розділили команди особистих охорон (1,2 склад).

Зазначимо, що незабаром буде проведено ще два етапи за результатами, яких буде визначено Чемпіона УДО України з практичної стрільби.

Довідково. Практична стрільба — це вид спорту, створений для відпрацювання вправ, які найбільш відповідають різноманітним випадкам застосування вогнепальної зброї в бою. Його практикують в багатьох підрозділах спеціального призначення по всьому світу.

В УДО України пройшов II етап Кубку з практичної стрільбиВ УДО України пройшов II етап Кубку з практичної стрільбиВ УДО України пройшов II етап Кубку з практичної стрільби