Сьогодні, 16 жовтня, в Управлінні державної охорони України відбулась церемонія вручення державних нагород, відомчих відзнак та ордерів на житло з нагоди Дня захисника України.

За значний внесок у зміцнення обороноздатності української держави, мужність і самовідданість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, Начальник УДО України Сергій Рудь вручив від Верховної Ради та Кабінету Міністрів України  військовослужбовцям грамоти, подяки та цінні подарунки.

Своєю чергою, Сергій Рудь відзначив вагомий внесок військовослужбовців УДО України в розбудову сильної і незалежної держави та, за  сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову службову дисципліну, особистий вагомий внесок у справу здійснення державної охорони органів державної влади України та посадових осіб, досягнуті позитивні результати в професійній діяльності, вручив відомчі нагороди, вогнепальну зброю, чергові офіцерські звання й ордери на службове житло.

Нагородження особового складу відбулось за участі Начальника УДО України Сергія Рудя та заступника начальника Управління Ігоря Пискуна.