На Черкащині, з 26 по 28 вересня, на території Центру прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота, відбувся ХХIII-й Чемпіонат України  з багатоборства тілоохоронців. За результатами безкомпромісної боротьби титул Чемпіонів  з багатоборства тілоохоронців виборола команда Управління державної охорони України.

Начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь привітав учасників змагань та переможців Чемпіонату.

 «Щиро вітаю вас із участю у ХХIII-му Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців. Заснований понад 20-ть років тому, Чемпіонат дає можливість кращим з кращих тілоохоронцям України і світу показати свої сили. На жаль, у зв’язку з пандемією та службовими обов’язками не всі запрошені команди змогли взяти участь у цьогорічних змаганнях. Бажаю вам благополуччя, наснаги та розвитку. Слава Україні!».

У змаганнях з визначення щонайкращого тілоохоронця України брали участь команди професіоналів із спеціальних служб та правоохоронних органів України. Зокрема, це представники Управління державної охорони України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Національної поліції охорони, Федерації охоронців міста Черкаси та Миколаїв, Центру спеціальної підготовки ЗС України, Національного антикорупційного бюро України.

Зазначимо, що протягом трьох днів учасники демонстрували свої професійні вміння у таких дисциплінах: тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту; демонстрація прийомів рукопашного бою; стрілецькі вправи; подолання смуги перешкод на автомобілі; пошук вибухових пристроїв в автомобілі; надання першої медичної допомоги і евакуація особи.