Напередодні Дня захисника України, з 5 по 9 жовтня на Черкащині, в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота,  проходив турнір пам’яті Василя Полякова.
На військово-спортивній арені зійшлись команди підрозділів спеціального призначення України від Управління державної охорони, Державної прикордонної служби та Національної поліції.
На турнірі протягом п’яти днів військовослужбовці долали перешкоди, вирішували тактичні, інтелектуальні завдання, демонстрували вміння вправлятися зі зброєю. Змагалися як команди, так і їх капітани.
За результатами безкомпромісної боротьби переможцем у командній першості стала команда Управління державної охорони України. Друге та третє місця дісталися представникам підрозділів «ДОЗОРу» з Одеси та Києва.

Військовослужбовці УДО України – переможці у командній першості на змаганнях серед спецпризначенцівВійськовослужбовці УДО України – переможці у командній першості на змаганнях серед спецпризначенцівВійськовослужбовці УДО України – переможці у командній першості на змаганнях серед спецпризначенців