Вчора, 22 вересня, на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, відбулися тактико-спеціальні навчання військовослужбовців Управління державної охорони України та Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.  Під час занять учасники відпрацьовували практичні дії щодо організації охорони на об’єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

На військових навчаннях були присутні Начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь і Заступник Начальника УДО України полковник Тарас Гребенніков, які проінспектували хід проведення занять.

Метою даних навчань є досягнення злагодженості між підрозділами УДО України та Окремого президентського полку ЗС України під час виконання завдань з охорони та оборони об’єктів. В межах практичних занять, військовослужбовці обох силових відомств успішно відпрацювали низку складних завдань, зокрема, відбиття нападу на кортеж, протидія збройному нападу на об’єкти, щодо яких здійснюється охорона, огляд осіб та транспортних засобів з метою виявлення вогнепальної зброї, заборонених речовин та предметів, організацію державної охорони на об’єктах тощо.

Під час навчань військовослужбовці УДО України продемонстрували чудові результати та професійні навички.