В Одесі відбулася головна плануюча конференція українсько-американського навчання «Сі Бриз-2021». Від Управління державної охорони України участь у заході взяли заступник начальника Управління державної охорони України бригадний генерал Тарас Гребенніков та особовий склад Управління, який залучатиметься до військових маневрів.

Основна мета навчань «Сі Бриз» – підвищення рівня взаємосумісності підрозділів під час виконання спільних завдань для підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні.

У ході конференції були обговорені важливі питання щодо проведення міжнародного військового навчання зокрема, узгоджено склад учасників, план навчання та логістичного забезпечення, систему управління та завершено розробку проєкту сценарію.

Цьогоріч навчання планується провести з відпрацюванням практичних дій у морі, на суші, у повітрі та під водою. До військових маневрів буде залучено 29 країн-членів НАТО та партнерів.

Довідково. Навчання «Сі Бриз» – багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в галузі оборонних та військових відносин між Міноборони США і Міноборони України від 1993 року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.

Військовослужбовці УДО України – учасники конференції «Сі Бриз-2021»