З 5 по 6 липня на Чернігівщині проходив перший турнір з високоточної стрільби за правилами F-CLASS серед військовослужбовців силових структур України. В турнірі взяли участь понад 50 спецпризначенців. Стрільці демонстрували екстремальну влучність на дистанціях 650, 800 та 900 ярдів.
За результатами змагань команда Управління державної охорони України посіла почесне третє місце на дистанції 650 ярдів в категорії напівавтоматичних гвинтівок та третє місце у загальному заліку в категорії болтових гвинтівок калібру .308 Win.
В особистій першості військовослужбовці УДО України вибороли третє місце в категорії гвинтівок калібру .308Win та третє місце на дистанції 650 ярдів.
Довідка: Турнір F-class – це змагання по стрільбі з точності, на заздалегідь відомі відстані. Законодавцями в цьому виді спорту є Канада, Англія та США. F- class поділяється на два підкласи: F\TR та F-Open. Вимоги і обмеження між ними відрізняються лише по модифікації та вазі зброї (F\TR-це калібр .223 та .308, F-Open-це усі інші калібри до 8 мм. включно).

Військовослужбовці УДО України знову серед призерів