Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління державної охорони України Вячеслав Штучний провів робочу зустріч з делегацією Служби охорони високопосадових осіб Литовської Республіки на чолі з заступником директора Служби Валентинасом Мацкевічюсом.
В рамках візиту іноземні гості відвідали Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де ознайомилися з навчально-матеріальною базою й діяльністю закладу освіти.
У ході зустрічі сторони обговорили вдосконалення і розширення двостороннього співробітництва у сфері забезпечення безпеки посадових осіб та органів державної влади. Учасники перемовин домовились про підготовку й реалізацію проєкту Меморандуму про подальшу співпрацю.

Візит до Управління державної охорони України представників Служби охорони високопосадових осіб Литовської РеспублікиВізит до Управління державної охорони України представників Служби охорони високопосадових осіб Литовської РеспублікиВізит до Управління державної охорони України представників Служби охорони високопосадових осіб Литовської РеспублікиВізит до Управління державної охорони України представників Служби охорони високопосадових осіб Литовської Республіки