Під час робочого візиту до Брюсселю Вячеслав Штучний – перший заступник начальника Управління державної охорони України, провів робочу зустріч з Івом Мертенсом – Головним інспектором – керівником групи, офіцером особистої охорони підрозділу спеціальних операцій – координатором Федеральної Поліції Бельгії.

У ході зустрічі представники офіційно презентували відомства та обговорили пріоритети міжнародного співробітництва з питань державної охорони. Крім того, учасники обмінялися досвідом щодо роботи відомств, зокрема професійної підготовки фахівців та критеріїв відбору кандидатів. За результатами перемовин учасники домовились про напрацювання проєкту Меморандуму щодо подальшої співпраці.

Колеги подякували один одному за плідну співпрацю із забезпечення безпеки осіб, щодо яких здійснюється державна охорона під час візитів офіційних делегацій як в Бельгію, так і в Україну.

Довідково: Федеральна поліція Бельгії виконує специфічні адміністративні та судові поліцейські функції, зокрема й охорону високопосадовців та об’єктів федерального значення, як компонент інтегрованої поліцейської служби, забезпечує безпеку суспільства й національних інтересів та знаходиться в підпорядкуванні міністра внутрішніх справ та міністра юстиції Бельгії.

Досвід країн-членів Північноатлантичного Альянсу у сфері безпеки — невід’ємна складова подальшого розвитку УДО України