21 квітня начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь поспілкувався з представниками американської фундації «The Romulus T. Weatherman Foundation» та колегами щодо співпраці у сфері безпеки і охорони. Серед гостей Управління були присутні: голова фундації Меган Моббс, Ентоні Сундермаєр, Джозеф Норбек та Войку Нелу-Дан.

Зустріч відбувалась на території Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка – унікального навчального закладу, який готує фахівців за спеціальностями “Національна безпека” та “Державна безпека”.

Іноземним гостям розповіли про основні завдання і функції Управління та його діяльність, а також продемонстрували особливості підготовки майбутніх професіоналів. Зокрема учасники зустрічі відвідали лекційні зали, мультимедійний тир, практичні заняття з фізичної та вогневої підготовок, поспілкувались зі слухачами та ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Сергій Рудь поділився майбутніми планами щодо розвитку відомства та напрямів підготовки фахових спеціалістів у сфері безпеки та охорони. Учасники обговорили шляхи взаємодії та подальшої співпраці на шляху до миру в Україні, а також розглянули питання матеріально-технічної допомоги, що сприятиме вдосконалення професійної підготовки військовослужбовців УДО України відповідно до стандартів країн НАТО.

Начальник Управління також відзначив, що підтримка міжнародних партнерів сприяє Перемозі України і всього демократичного світу у жорстокій війні проти російських загарбників і терористів.