Сьогодні, 25 березня, начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь взяв участь у відкритті Кубку України з рукопашного бою серед дорослих. Турнір організовано Всеукраїнською федерацією рукопашного бою за сприяння Міністерства молоді та спорту України. За підсумками боїв буде обрано представників збірної, які представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях.

Під час урочистого відкриття Чемпіонату Сергій Рудь відзначив, що війна не зупинила наше життя і кожен українець продовжує йти до своїх мрій та перемог, як власних так і на полі бою: “Беззаперечним залишається той факт, що людина яка займається будь-яким видом спорту загартовує не лише своє тіло, а й свій дух, виховує в собі витривалість терпіння і мужність.
Рукопашний бій – це спорт, який загартовує, який робить вас сильними і мужніми, який робить вас гідними захисниками” – зазначив у вітальній промові начальник УДО України.

До перегляду видовищних боїв та вболівання долучились також президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко та почесний президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Василь Крутов.