Кінолог Управління державної охорони України та його службовий собака отримали нагороду від Кінологічної Спілки України за видатні досягнення у виявленні вибухових речовин. Нагородження кращих службових собак силового блоку відбулось в межах проведення Другої церемонії нагородження “Чотирилапі захисники”, започаткованої у 2022 році.

Військовослужбовець УДО України разом з бельгійською вівчаркою малінуа на ім’я Бред були відзначені в номінації “Пошук вибухових речовин”.
Загалом нагороди від Кінологічної Спілки України отримали 20 кінологічних пар з різних відомств, зокрема Служба безпеки України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Державна прикордонна служба України, Національна поліція України, ДСНС України та інші.

Крім пошуку вибухових речовин були представлені ще три номінації: собаки спеціального призначення, за врятоване життя та пошук наркотичних засобів.

Службовий пес УДО України зі своїм провідником отримали відзнаку від Кінологічної спілки УДО УкраїниСлужбовий пес УДО України зі своїм провідником отримали відзнаку від Кінологічної спілки УДО УкраїниСлужбовий пес УДО України зі своїм провідником отримали відзнаку від Кінологічної спілки УДО України