Сьогодні начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь та ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Михайло Згуровський підписали Меморандум про співпрацю, визначаючи доцільність об’єднання зусиль для розв’язання проблем країни у сфері національної безпеки та оборони на науково обґрунтованій основі.

Відтепер УДО України та КПІ ім.І. Сікорського співпрацюватимуть та спільно визначатимуть деякі напрямки наукових досліджень і розробок; розвиватимуть технології та інструменти для вирішення завдань колективного напрацювання управлінських рішень у сфері оцінки цивільного середовища, суспільно-політичних відносин і національної безпеки та оборони України; надаватимуть науково-технічну підтримку у виробленні відповідних математичних моделей;обмінюватимуться досвідом у сфері інноваційних технологій; працюватимуть над підвищенням кваліфікації працівників та військовослужбовців сторін тощо.

За умовами Меморандуму сторони регулярно обмінюватимуться інформацією про перспективні проєкти та їх потреби і братимуть участь у профільних заходах.

“Я переконаний, що наша співпраця з Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” стане ще одним важливим кроком до розвитку у сфері національної безпеки та оборони. Досвід і знання науково-педагогічного колективу Університету спільно зі знаннями та досвідом Управління зможуть подарувати країні нові корисні та перспективні проєкти і досягнення” – зазначив Начальник УДО України Сергій Рудь.

УДО України підписало меморандум про співпрацю із КПІ ім. Ігоря СікорськогоУДО України підписало меморандум про співпрацю із КПІ ім. Ігоря СікорськогоУДО України підписало меморандум про співпрацю із КПІ ім. Ігоря Сікорського