В Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося привітання особового складу Управління з нагоди 31-шої річниці утворення відомства.

Захід було розпочато хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті загиблих.

Участь у привітанні взяли Начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь, Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковник Руслан Хомчак, позаштатний радник начальника Управління державної охорони України Олексій Мочанов, президент Асоціації ветеранів державної охорони України Петро Тимчук, керівники структурних підрозділів охоронного відомства та військовослужбовці УДО України.

“Кожне завдання, яке постає та поставало перед Управлінням державної охорони України – бойове. І було таким ще до повномасштабної війни. Сьогодні ви пліч-о-пліч з іншими оборонцями України захищаєте незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Дякую вам за сумлінну службу і бажаю вам та вашим сім’ям здоров’я, добробуту і здобутого спільними зусиллями Миру” – зазначив у вітальній промові генерал-полковник Руслан Хомчак.

Сергій Рудь відзначив, що кожного дня військовослужбовці УДО України знаходяться у повній бойовій готовності:
“Сьогодні кожен з вас – творець історії, ви приймаєте безпосередню участь в історичних подіях. Дякую кожному за службу і сумлінне виконання службових обов’язків”.

УДО України відзначає 31-шу річницюУДО України відзначає 31-шу річницюУДО України відзначає 31-шу річницю