У період із 16 до 18 жовтня в Україні перебували очільники охоронних відомств кран Балтії. Зокрема Римантас Моцкявіус, Директор Служби охорони високопосадових осіб Литовської Республіки; Валтерс Калве, Начальник Державної служби охорони Президента Військової поліції ЗС Латвійської Республіки; Евалдс Кайрішс, Командувач Військової поліції ЗС Латвійської Республіки; Юріс Брокс, Директор Департаменту охорони посадових осіб Служби державної безпеки Латвійської Республіки; Андрій Вілцін, Директор Бюро особистої охорони Центральної кримінальної поліції Естонської Республіки.

Іноземні колеги приїхали ознайомитись зі специфікою діяльності Управління державної охорони України, враховуючи дію воєнного стану та активних бойових дій на території країни. Протягом трьох днів представники закордонних відомств побували у Києві та Київській області, де на власні очі побачили наслідки нелюдських знущань росії над мирним населенням нашої країни.

Також делегація відвідала Управління та Інститут УДО України КНУ ім.Т.Шевченка, де ознайомилась з матеріально-технічною базою навчального закладу, навчальною програмою та особливостями підготовки фахівців у галузі безпеки.

Начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь поділився з колегами майбутніми планами щодо розвитку відомства та напрямів підготовки фахових спеціалістів у сфері безпеки та охорони.

Учасники обговорили шляхи взаємодії та подальшої співпраці на шляху до миру в Україні, а також розглянули питання матеріально-технічної допомоги, що сприятиме вдосконалення професійної підготовки військовослужбовців УДО України відповідно до стандартів країн НАТО.

Начальник Управління подякував за всебічну підтримку партнерів та відзначив, що їх допомога нашій країні сприяє пришвидшенню Перемоги України і всього демократичного світу у війні проти російських загарбників і терористів.