Під час робочого візиту до Бельгії перший заступник начальника Управління державної охорони України Вячеслав Штучний відвідав штаб-квартиру НАТО у Брюсселі, де зустрівся з керівником Управління охорони вищих посадових осіб Департаменту офісу безпеки НАТО Яном Педерсеном.

Під час зустрічі відбулось офіційне представлення відомств та обговорення питань щодо посилення двосторонньої співпраці у сфері охорони та безпеки, а також обміну професійним досвідом. Ян Педерсен розповів про особливості роботи свого Управління та ознайомив Вячеслава Штучного з програмою професійної підготовки підлеглих, критеріїв відбору кандидатів, особливостями роботи тощо.

За результатами зустрічі учасники домовились щодо напрацювання проєкту Меморандуму про співпрацю та розширення меж взаємодії, зокрема організацію та проведення, за умови скасування карантинних обмежень, спільних практичних тренінгів, семінарів, навчань за участі представників як НАТО, так і України.

Крім того, колег з Брюсселю запрошено взяти участь у наступних чемпіонатах світу з багатоборства тілоохоронців, одним із організаторів яких є УДО України.

Довідково: у 2016 році в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся методичний семінар з CrossFit, який проводив інструктор штаб-квартири НАТО Константінос Сінапіс. Окрім того, військовослужбовці УДО України беруть участь у щорічних національних програмах під егідою Комісії Україна-НАТО.

Управління державної охорони України посилює співпрацю з НАТО