Минулого тижня в Управлінні державної охорони України відбулись унікальні триденні змагання бойових медиків. 10 військовослужбовців з різних підрозділів УДО України три доби, в день і в ночі, демонстрували свої навички з надання домедичної допомоги за різноманітних умов та обставин.

Участь у змаганнях взяли представники служби “Булат”, а також підрозділів планування, особистих охорон та посилення охорони. Турнір побудований за стандартами міжнародних, зокрема європейських, змагань та проводяться вперше. Реєстрація учасників відбувалась за бажанням та з проходженням короткої співбесіди з доцентом спеціальної кафедри №3, бойовим медиком з реальним досвідом в зоні бойових дій, Альоною Дьоміною.

«Переможці були визначені за кількістю набраних протягом турніру балів, але відзначу, що різниця між першим і третім місцями дійсно невелика. Військовослужбовці продемонстрували дуже високий рівень знань та умінь» – прокоментувала результати турніру Альона Дьоміна.

Окремо судді відзначили, що змагання дозволили значно покращити вже наявні знання та навички. Так, дії військовослужбовців в перший та останній дні змагань значно відрізнялись за рівнем впевненості, швидкістю дій і прийняття рішень та послідовністю, що вкрай важливо для адекватної діяльності бойового медика за екстремальних умов.