Сьогодні, 4 лютого, в Управлінні державної охорони України  відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед  Збройних Сил України, правоохоронних органів, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та рятувальних служб.

Під час установчих зборів під головуванням начальника Управління державної охорони України генерал-майора Сергія Рудя та президента Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрія Радченка були узгоджені організаційні питання та визначені завдання для подальшої підготовки до змагань.

Участь у зборах взяли представники відомств, команди яких планують змагатись на турнірі, зокрема: Управління державної охорони України, Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної фіскальної служби України, Національного антикорупційного бюро України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державного бюро розслідувань, Служби судової охорони, Головного управління розвідки Міністерства оборони України та інших.

Відзначимо, що цьогорічний Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» заплановано внести до загального плану заходів з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України та проводитиметься у період з 19 до 22 серпня 2021 року. Члени команд – діючі представники силових структур, військовослужбовці й учасники ООС (АТО).

Зазначимо, що змагання проводитимуться за умови дотримання карантинних норм у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

В Управлінні державної охорони України відбулись установчі збори щодо проведення турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»В Управлінні державної охорони України відбулись установчі збори щодо проведення турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»В Управлінні державної охорони України відбулись установчі збори щодо проведення турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»