Сьогодні, 12 лютого, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На урочистості були запрошені учасники бойових дій на території Афганістану, керівництво Управління державної охорони України та слухачі Інституту. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.

Зі вступним словом до присутніх у залі звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління державної охорони України бригадний генерал Тарас Гребенніков:

«Сьогодні ветерани Афганської війни не залишаються осторонь діяльності Управління державної охорони України, а безпосередньо беруть активну участь у вихованні молодого поповнення наших військовослужбовців. Ваше братство та ваша єдність завжди були прикладом для молодого покоління. Безцінний досвід та вірність Військовій присязі заслуговує на повагу та є прикладом для наслідування. У цей день висловлюю вам слова вдячності за мужність і відвагу та бажаю кожному з вас міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, миру та впевненості у завтрашньому дні».

В рамках урочистостей в тирі Інституту відбувся турнір з кульової стрільби серед учасників бойових дій на території Афганістану, а також нагородження воїнів-афганців відомчими відзнаками та подарунками.

В Управлінні державної охорони України відбувся захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших державВ Управлінні державної охорони України відбувся захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших державВ Управлінні державної охорони України відбувся захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших державВ Управлінні державної охорони України відбувся захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших державВ Управлінні державної охорони України відбувся захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав