Дорогі військовослужбовці та працівники Управління державної охорони України, шановні ветерани, прийміть щирі вітання з нагоди найсвітлішого християнського свята – дня Воскресіння Христового!

Цьогоріч звичний плин Великодніх свят порушений епідеміологічною ситуацією в усьому світі: ми відклали наші традиційні ритуали з освяченням пасок, церковну службу дивимось дистанційно, відмовились від пікніків на свіжому повітрі в широкому колі родичів і друзів. Та, попри все, цей Великдень повністю відповідає світлому духу свята, тому що ми з великої любові й турботи про ближнього залишаємось удома, адже найвищою цінністю є життя та здоров’я. Тому хочу побажати простих, але найдорожчих радощів: рідних людей – на відстані обіймів, родинного тепла й затишку, любові й підтримки, міцного здоров’я вам і вашим сім’ям!

Окремо хочу поздоровити з Великоднем тих військовослужбовців, які сьогодні залишаються на своєму посту, захищаючи Україну. Друзі, бажаю, щоб у ваших оселях вас завжди зустрічали затишок, добробут, усмішки й тепле родинне коло.

Вітаю з Великоднем! Христос Воскрес!

З повагою

Сергій Рудь

Великоднє привітання особового складу від Начальника Управління держохорони України