У Лондоні відбулась 19-та Конференція Асоціації Служб Особистих Охорон (The Association of Personal Protection Services, APPS), в якій взяли участь представники Управління державної охорони України.

В межах заходу обговорювались актуальні питання, зокрема: логістика та дії в умовах і середовищі високого ризику, оцінка та аналіз загроз, протидія безпілотним літальним апаратам тощо.

Також представниками Управління державної охорони України було ініційовано внесення правок до Статуту стосовно позбавлення членства представників країни агресора, що вчинила ворожі дії проти іншого члена APPS. Ініціативу підтримали представники Польщі та країн Балтії. Після внесення правок, за результатами голосування, росію було виключено з Асоціації.

Довідково відзначимо, що Асоціація Служб Особистих Охорон – це міжнародна мережа обміну досвідом, практичними навичками та інформацією у сфері діяльності служб особистих охорон. Організацію було засновано у 1993 році в Будапешті з метою налагодження міжнародної співпраці з відповідних напрямків.

Асоціація налічує понад 50 країн-членів та організацій, серед яких: Австралія, Австрія, Азербайджан, Бельгія, Бразилія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Греція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Йорданія, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Монголія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Південна Корея, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія, США, Офіс безпеки НАТО, Інтерпол, Департамент захисту і охорони ООН, Європол, Директорати охорони Єврокомісії та Ради Європи. України отримала членство у 2018 році.