Повідомити про корупційне правопорушення

          Повідомте нам про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні» шляхом заповнення однієї із запропонованих форм:

  1. Спеціальна телефонна лінія для повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в УДО України: +38(044)253-04-16.
  2. Електронна скринька для звернення електронним листом про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в УДО України: [email protected]
  3. На вказану електронну скриньку Ви можете надіслати інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення військовослужбовцями та працівниками Управління державної охорони України, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.
  4. “Єдиний портал повідомлень викривачів ” https://whistleblowers.nazk.gov.ua/

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника.

Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну військовослужбовців та працівників УДО України, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання.

Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Канали повідомлень про корупцію: детальна інформація, куди може звернутись викривач 

Пам’ятка етичної поведінки в Управлінні державної охорони України

Кодекс доброчесної поведінки та професійної етики військовослужбовців і працівників Управління державної охорони України

Гайд для викривачів корупції

Чи потрібно декларувати зброю як нагороду (відзнаку)?

Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення щодо декларування державної нагороди «Іменна вогнепальна зброя» та  відомчих заохочувальних відзнак «Вогнепальна зброя». Держава відзначає заслуги військових та їх важливий внесок у забезпечення обороноздатності України й зміцнення національної безпеки, зокрема, нагороджуючи нагородами і відзнаками, серед яких: державна нагорода – відзнака Президента України «Іменна вогнепальна зброя»; відомчі заохочувальні…

Читати далі

Відновлення е-декларування: як вилучити декларацію з відкритого доступу?

Відновити декларування та врахувати безпекові аспекти – головний запит суспільства, який держава має забезпечити для громадян. НАЗК розробило Порядок вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а сьогодні, 17 жовтня 2023 року, він набрав чинності. Це означає, що після відкриття Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання…

Читати далі

Декларування: для кого відтерміновано обов’язок подачі декларацій?

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ, яким відновлено електронне декларування та функції НАЗК. Для певних категорій декларантів обов’язок подання декларацій відтерміновано – їм потрібно буде це зробити не пізніше 90 днів після зміни умов, які надають право на відтермінування. Так, обов’язок подання декларацій відтерміновано для декларантів з числа більшості військовослужбовців (крім…

Читати далі

Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року. Наразі інформуємо про перелік тих декларацій, які службовцям необхідно подати. Отже, за загальним правилом до 31 січня 2024 року публічні службовці повинні подати:

Читати далі

Оголошення про результати конкурсу на купівлю житла

Замовник: 1.1. Найменування: Управління державної охорони України. 1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037478. 1.3. Місцезнаходження: 01024,  м. Київ, вул. Богомольця, 8. Предмет закупівлі: 2.1.Найменування предмета закупівлі: Будівництво (придбання) житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку в місті Києві для військовослужбовців Управління державної охорони України. 2.2. Кількість квартир: 24 квартири загальною площею 2092,4  кв.…

Читати далі

Затверджено Антикорупційну програму Управління державної охорони України на 2023 – 2025 роки

Наказом УДО України від 05.04.2023 № 223 затверджено Антикорупційну програму УДО України на 2023 – 2025 роки та визначено завдання керівникам самостійних структурних підрозділів Управління державної охорони України щодо виконання заходів, передбачених Антикорупційною програмою, порядку звітування про їх виконання, інформування уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції Управління державної охорони України Національного агентства з питань…

Читати далі