Вчора, 22 вересня, відбувся Чемпіонат Управління державної охорони України з легкоатлетичного кросу серед військовослужбовців на дистанції 1000 та 3000 метрів.

Під час змагань точилася справжня запекла боротьба, адже кожен з учасників всіма зусиллями прагнув показати найкращі результати та вибороти перемогу.

Так, у боротьбі за кубок, на дистанції 1000 метрів вибороли перше місце Дмитро Рябишко, друге місце здобув Юрій Прокопчук, а почесне третє зайняв Даніїл Головко.

За результатами змагань місця на дистанції 3000 метрів розподілилися наступним чином: I місце здобув Андрій Куліч, II місце зайняв Олег Григорчин та почесне III місце зайняв Роман Обушний.

У командному заліку місця розділилися наступним чином: перше місце здобули спецслужба «Булат», друге місце дісталося представникам служби виїзної охорони, а третє – військовослужбовцям особистих охорон.